Doświadczenie i jakość

Unimax Development Sp. z o.o. jest spółką deweloperską wchodzącą w skład grupy kapitałowej UNIMAX działającej na polskim rynku budowlanym od ponad 25 lat.

Firma wybudowała dotychczas 1.711 mieszkań i 45 lokali usługowych, a kolejnych 233 jest w fazie realizacji lub projektowania. Spółka należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej przyznało Unimax Development tytuł Developera Roku 2017. Kieleckie realizacje firmy – Promenada Solna i Nowy Baranówek – były wielokrotnie nagradzane w plebiscytach konsumenckich i branżowych.

21
Zrealizowanych inwestycji
1711
Lokali przekazanych Klientom
233
Mieszkań w fazie realizacji i projektowania
13
Lat doświadczenia

Historia Unimax Development

Utworzenie Przedsiębiorstwa UNIMAX spółka cywilna jako firmy budowlano-instalacyjnej. W pierwszych latach działalności Przedsiębiorstwo świadczyło usługi w zakresie wykonawstwa instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji.
1991
Przekształcenie spółki cywilnej w Przedsiębiorstwo Instalacji Budowlanych UNIMAX S.A. Wraz z rozwojem firmy rozszerzony został zakres usług o instalacje elektryczne i roboty ogólnobudowlane oraz handel i dystrybucję materiałów i urządzeń instalacyjnych.
1998
Wydzielenie z Przedsiębiorstwa Instalacji Budowlanych UNIMAX S.A. grupy robót ogólnobudowlanych i utworzenie Przedsiębiorstwa Budowlanego UNIMAX Sp. z o.o.
2007
Nabycie przez PB Unimax Sp. z o.o. i PIB Unimax S.A. 100% udziałów w projekcie Promenada Solna w Kielcach i zmiana nazwy nabywanej spółki na Apartamenty Solna Sp. z o.o.
2010
Nabycie nieruchomości w Warszawie przy ul. Szaserów i Podhajeckiej oraz utworzenie spółki Osiedle Szaserów Sp. z o.o.
2011
Nabycie nieruchomości w Kielcach przy ul. Kwarcianej i utworzenie spółki Nowy Baranówek sp. z o.o.
2012
Połączenie spółek Apartamenty Solna, Osiedle Szaserów i Nowy Baranówek i utworzenie Unimax Development Sp. z o.o.
2015

Nagrody

Developer Roku 2017
Unimax Development został laureatem godła Developer Roku 2017.
Inwestycja Roku 2017
Osiedle Głowackiego zostało laureatem godła Inwestycja Roku 2017.
Super Lider Regionu 2016
Unimax Development został laureatem gospodarczej nagrody, SUPER LIDER REGIONU.
III etap Nowego Baranówka (Rajtarska 8)
zdobył złoty medal w konkursie „Świętokrzyska Budowa 2015 roku” – kategoria obiekty mieszkaniowe (dawniej: Złoty Żuraw). Organizatorem konkursu były „Echo Dnia”, Targi Kielce i Politechnika Świętokrzyska. O zdobyciu medalu zdecydowały głosy czytelników oraz jury specjalistów, czyli architektów i przedstawicieli „Echa Dnia”. Bardzo dziękujemy za oddane głosy.
Skrzydła 2016
Unimax Development za osiedle Nowy Barnówek został laureatem gospodarczej nagrody, która już po raz 21 była wręczana przez „Echo Dnia”. Ideą przewodnią nagrody jest promocja najlepszych, innowacyjnych produktów i usług z regionu świętokrzyskiego.
PROMENADA SOLNA
została nagrodzona „Złotym Żurawiem” w konkursie organizowanym przez „Echo Dnia”, Targi Kielce oraz portal inwestycje.kielce.pl na najlepszą i najładniejszą inwestycję 2012 roku w Świętokrzyskiem. Nagroda została przyznana w drodze głosowania czytelników i internautów, a także głosów architektów.

Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w młodym i zgranym zespole, zapraszamy.

  • Poszukujemy osób aktywnych, pełnych chęci do działania i współpracy z naszym teamem.
  • Cenimy pracowników, zamierzamy w nich inwestować i wspólnie kształtować karierę kandydatek czy kandydatów.
Osoby chcące podjąć wyzwanie prosimy o przesłanie aplikacji wraz z CV na adres: rekrutacja@unimax.pl
Skontaktuj się!