Background

Inwestycja wyprzedana

136

Apartamentów

VI

Kondygnacji

10.694,2 m2

Powierzchnia

IV kw. 2012 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Promenada Solna to prestiżowy apartamentowiec, położony w wyjątkowej lokalizacji, przy Parku Miejskim, nieopodal Wzgórza Zamkowego z Pałacem Biskupów Krakowskich.

Inwestycja ze względu na prominentne położenie i znakomitą architekturę podkreśloną wysoką jakością użytych materiałów (kamień, drewno, stal nierdzewna, szkło) jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych miejsc w Kielcach. Promenada Solna z jednej strony wniosła nową wartość estetyczną w wizerunek miasta, a z drugiej
– w sposób niezwykle efektowny – przyczyniła się do rewitalizacji tej części Kielc.

Powstały wzdłuż budynku ciąg rowerowo-pieszy, a także znajdujące się w przyziemiu kawiarnie i restauracje to jedne z ulubionych miejsc mieszkańców, oferujące niespotykany gdzie indziej standard.

Inwestycja została zakończona w IV kw. 2012 r.

Wizualizacja inwestycji

Pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie!

Nasz dział handlowy z przyjemnością pomoże Ci znaleźć mieksznaie dostosowane do Twoich potrzeb. Daj nam znać, gdzie szukasz mieszkania a znajdziemy je za Ciebie.

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak mogłeś zamieszkać

  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji

  Zalety tej lokalizacji

  Promenada Solna położona jest w ścisłym centrum Kielc, w pobliżu głównego deptaka miejskiego – niedaleko od urzędów, szkół i przedszkoli, a także sklepów, kin i teatrów, w najdogodniejszym miejscu w mieście. Inwestycja sąsiaduje z Parkiem Miejskim. Jego zielone alejki, malowniczy staw z łabędziami i kaczkami oraz świergot ptaszarni to wymarzona sceneria wiosennych spacerów. Dzięki takiemu sąsiedztwu mieszkańcy Promenady Solnej mają zapewnioną ciszę i spokój. Z okien swoich mieszkań zaś podziwiać mogą niepowtarzalny widok na Wzgórze Zamkowe z Pałacem Biskupów – jedynym w Kielcach zabytkiem klasy zerowej.

  Skontaktuj się!