Background

Inwestycja wyprzedana

92

Mieszkania

IV - VI

Kondygnacji

4.783,2 m2

Powierzchnia

IV kw. 2018 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Osiedle Przy Lesie III powstało w zielonej części dzielnicy Wawer.

Inwestycja graniczy z leśnym rezerwatem przyrody – Lasem Króla Jana Sobieskiego – pełniącym funkcję zaplecza rekreacyjno-wypoczynkowego dzielnicy. Park oferuje liczne atrakcje mieszkańcom w każdym wieku: leśne place zabaw ze ścieżkami edukacyjnymi dla najmłodszych; dla starszych tereny rekreacyjne z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową; piesze i rowerowe trasy rekreacyjne. Lokalizacja sprzyja odprężeniu i wypoczynkowi, a jednocześnie posiada dostęp do rozwiniętej sieci usług, sklepów, placówek medycznych, szkół i przedszkoli, ośrodków kultury.

Inwestycja została zakończona w IV kw. 2018 r.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Nasi mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni, osiedle będzie ogrodzone, z całodobową ochroną. Ogromnym walorem lokalizacji naszej inwestycji jest bliskość lasu.

Rekreacja

Rekreacja

Ścieżki spacerowe i rowerowe w Lesie Rembertowskim oraz teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową to tylko niektóre z atutów lokalizacji Osiedla.

Infrastruktura

Infrastruktura

W pobliżu znajdują się liczne żłobki, przedszkola i szkoły, nie brakuje przychodni, szpitali, sklepów oraz centrów handlowo-usługowych.

Komunikacja

Komunikacja

Osiedle przy lesie jest świetnie skomunikowane z centrum Warszawy. Pętla autobusowa znajduje się w odległości zaledwie 200 m od osiedla i zapewnia dogodny dojazd do większości dzielnic Warszawy.

Galeria

Zobacz jak mogłeś zamieszkać

Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji

Zalety tej lokalizacji

Osiedle powstało w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin. Osiedle przy lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Wizualizacja inwestycji

Pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie!

Nasz dział sprzedaży z przyjemnością pomoże Ci znaleźć mieszkanie dostosowane do Twoich potrzeb. Daj nam znać, gdzie szukasz mieszkania a znajdziemy je za Ciebie.

    * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

    Skontaktuj się!