Background

Inwestycja wyprzedana

170

Mieszkań

2

Budynki

9.198,6 m2

Powierzchnia

I kw. 2019 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Osiedle Piecyka to projekt wyróżniający się wyjątkową atmosferą osiągniętą dzięki ciekawej architekturze i położeniu pośród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych i szeregowych.

Wpasowana w otoczenie wysokość budynków, spadziste dachy i współczesna estetyka podkreślają charakter inwestycji. Niewątpliwym atutem Targówka są zarówno rozległe tereny zielone, jak i bogato rozwinięta infrastruktura miejska. Znajdziemy tu liczne parki, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły oraz centra handlowe. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy, w której najliczniejszą grupę mieszkańców stanowią młodzi ludzie.

Funkcjonalne, przestronne i nasłonecznione lokale o metrażu od 28 do 80 m2. zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec mógł zaaranżować swoje wymarzone mieszkanie na wiele sposobów.

Inwestycja została zakończona w I kw. 2019 r.

Galeria

Zobacz jak możesz zamieszkać

Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji
Wizualizacja inwestycji

Zalety tej lokalizacji

Lokalizacja zapewnia znakomite warunki komunikacyjne – łatwy dojazd do centrum umożliwia pobliska ul. Radzymińska. Dużym atutem jest blisko położona stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno oraz nowa stacja metra – Metro Trocka, zlokalizowana w odległości krótkiego, 15-minutowego spaceru z terenu Osiedla.

Wizualizacja inwestycji

Pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie!

Nasz dział handlowy z przyjemnością pomoże Ci znaleźć mieszkanie dostosowane do Twoich potrzeb. Daj nam znać, gdzie szukasz mieszkania a znajdziemy je za Ciebie.

    * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

    Skontaktuj się!