Background

Inwestycja zakończona

170

Mieszkań

2

Budynki

9.198,6 m2

Powierzchnia

I kw. 2019 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Osiedle Piecyka to projekt wyróżniający się wyjątkową atmosferą osiągniętą dzięki ciekawej architekturze i położeniu pośród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych i szeregowych.

Wpasowana w otoczenie wysokość budynków, spadziste dachy i współczesna estetyka podkreślają charakter inwestycji. Niewątpliwym atutem Targówka są zarówno rozległe tereny zielone, jak i bogato rozwinięta infrastruktura miejska. Znajdziemy tu liczne parki, sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły oraz centra handlowe. Jest to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy, w której najliczniejszą grupę mieszkańców stanowią młodzi ludzie.

Funkcjonalne, przestronne i nasłonecznione lokale o metrażu od 28 do 80 m2. zostały zaprojektowane tak, aby każdy mieszkaniec mógł zaaranżować swoje wymarzone mieszkanie na wiele sposobów.

Inwestycja została zakończona w I kw. 2019 r.

Wizualizacja inwestycji
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas! 22 452 53 95 lub uzupełnij dane, skontaktujemy się z Tobą!

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak możesz zamieszkać

  Zalety tej lokalizacji

  Lokalizacja zapewnia znakomite warunki komunikacyjne – łatwy dojazd do centrum umożliwia pobliska ul. Radzymińska. Dużym atutem jest blisko położona stacja kolejowa Warszawa Zacisze-Wilno oraz nowa stacja metra – Metro Trocka, zlokalizowana w odległości krótkiego, 15-minutowego spaceru z terenu Osiedla.

  Skontaktuj się!