Background

Inwestycja zakończona

140

Mieszkań

VI

Kondygnacji

28 -101 m2

Metraże

III kw. 2020 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Osiedle Legionów to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w centrum Kielc.

Pierwszy etap inwestycji obejmował realizację dwóch budynków położonych vis a vis Wojewódzkiego Domu Kultury, w których znalazło się łącznie 125 mieszkań oraz pasaż handlowo-usługowy w parterze budynku od strony ul. Ściegiennego.

W drugim etapie inwestycji powstają obecnie dwa kolejne budynki, zawierające 140 mieszkań oraz 4 lokale handlowo-usługowe.

Biuro sprzedaży Inwestycji zlokalizowane jest na terenie osiedla – w parterze Budynku, z wejściem od strony ul. Miodowicza.

Wizualizacja inwestycji
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas! 41 367 22 33 lub uzupełnij dane, skontaktujemy się z Tobą!

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak możesz zamieszkać

  Zalety tej lokalizacji

  Osiedle Legionów cechuje doskonała lokalizacja w centrum Kielc. Dwa pierwsze budynki umiejscowiono u zbiegu ulic Ściegiennego i Miodowicza, naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury. Kolejne, wchodzące w skład Inwestycji budynki, położone są wewnątrz działki oraz bliżej biblioteki wojewódzkiej. Lokalizacja inwestycji w ścisłym centrum gwarantuje łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury. W pobliżu osiedla znajdują się Teatr, kino i filharmonia, stanowiące tylko niektóre z licznych atrakcji. Mieszkańcy osiedla, dzięki jego wyjątkowej lokalizacji, mają dogodną możliwość korzystania z uroków, położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Parku im. Stanisława Staszica, spacerów w kieleckim Rezerwacie przyrody „Kadzielnia” oraz spotkań z przyjaciółmi w licznych, klimatycznych restauracjach i kawiarniach, położonych na głównym miejskim deptaku ul. Sienkiewicza, oddalonym od Osiedla o zaledwie 800 m.

  Skontaktuj się!