Background

Inwestycja zakończona

65

Mieszkań

IX

Kondygnacji

3.481,9 m 2

Powierzchnia

I kw. 2017 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Kameralna architektura, przyjazne otoczenie z ciekawą zabudową, poczucie przestrzeni i ograniczony ruch kołowy  to niewątpliwe zalety Osiedla Głowackiego, zlokalizowanego na warszawskich Bielanach.

W ramach Inwestycji zrealizowano IX-kondygnacyjny, nowoczesny budynek mieszkalny, zawierający 65 przestronnych, funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań.

Łatwy dojazd do centrum Warszawy zapewnia przebiegająca nieopodal linia metra i świetnie funkcjonujący w tym rejonie transport publiczny. Lokalizacja oferuje pełną infrastrukturę handlową, edukacyjną i medyczną, a pobliskie tereny zielone zachęcają do relaksu, aktywnego wypoczynku i kontaktu z naturą.

Inwestycja została zakończona w I kw. 2017 r.

Wizualizacja inwestycji
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas! 22 452 53 95 lub uzupełnij dane, skontaktujemy się z Tobą!

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak mogłeś zamieszkać

  Zalety tej lokalizacji

  Osiedle Głowackiego usytuowane jest w zielonej dzielnicy Bielany, przy ul. Głowackiego 14 co zapewnia bardzo dobrą komunikację i możliwość skorzystania ze świetnie rozwiniętej infrastruktury. Inwestycja powstała w zaciszu zielonej części dzielnicy i stanowi bezpieczny i spokojny zakątek dla rodzin, jak również dobrze zlokalizowane miejsce dla aktywnych singli.

  Skontaktuj się!