Background
Znajdź mieszkanie

84

Mieszkania

VII

Kondygnacji

42-99 m2

Metraże

I kwartał 2022 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Apartamenty Przy Lesie to wyjątkowe miejsce w otulinie Lasu Rembertowskiego oraz Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego w Marysinie Wawerskim.

Na 7 kondygnacjach budynku zaprojektowano łącznie 84 atrakcyjne i funkcjonalne mieszkania o powierzchni od 42 do 99 m2. Wszystkie lokale posiadają przestronne balkony lub tarasy, umożliwiające relaks w otoczeniu zielonego sąsiedztwa. Dodatkowo, mieszkańcy parteru będą mieli do swojej dyspozycji przydomowe ogródki o indywidualnej powierzchni  nawet do 160 m2.

Niewątpliwym atutem apartamentów, zaprojektowanych od strony Lasu Rembertowskiego, będzie wspaniały widok na zielone korony leśnych drzew, rosnących tuż przy granicy nieruchomości.

O inwestycji

Standard Inwestycji

Rodzinna Inwestycja

Rodzinna Inwestycja

Nowoczesna Architektura

Nowoczesna Architektura

Dopracowane Wykończenie

Dopracowane Wykończenie

Mieszkania <br> 2,70 m

Mieszkania
2,70 m

Przestronne Balkony

Przestronne Balkony

Rozwiązania EKO

Rozwiązania EKO

Elektryczne ładowanie aut

Elektryczne ładowanie aut

Wizualizacja inwestycji
Jesteś zainteresowany?
Zadzwoń do nas! +48 606 101 773 lub uzupełnij dane, skontaktujemy się z Tobą!

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak możesz zamieszkać

  Zalety lokalizacji

  Inwestycja powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin. Apartamenty Przy Lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

  Zieleń

  Zieleń

  Marysin Wawerski to niepowtarzalne, zielone miejsce na mapie Warszawy. Tuż obok Inwestycji roztaczają się tereny Lasu Rembertowskiego oraz Rezerwatu Jana III Sobieskiego.

  Rekreacja

  Rekreacja

  W pobliżu znajdują się atrakcyjne place zabaw dla dzieci, obiekt sportowo rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową oraz liczne ścieżki rowerowe.

  Komunikacja

  Komunikacja

  Pętla autobusowa tuż obok osiedla, bliskość stacji WKD i SKM oraz sąsiedztwo głównych ciągów komunikacyjnych sprawiają, że do centrum miasta dostaniesz się szybciej niż mogło Ci się to wydawać.

  Nasi partnerzy

  Skontaktuj się!