Background

101

Mieszkań

V

Kondygnacji

30 -88 m2

Metraże

marzec 2022 r.

Termin realizacji

O inwestycji

Osiedle Legionów to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w centrum Kielc.

Pierwszy etap inwestycji obejmował realizację dwóch budynków położonych w pobliżu Wojewódzkiego Domu Kultury, w których znalazło się łącznie 125 mieszkań oraz pasaż handlowo-usługowy w parterze budynku od strony ul. Ściegiennego. Budynki zlokalizowane przy ulicy Ściegiennego 1 i 3 były realizowane w okresie od czerwca 2017 roku do lutego 2019 r.

W drugim etapie inwestycji powstały dwa kolejne budynki, zawierające 140 mieszkań oraz 4 lokale handlowo-usługowe. Jeden z budynków jest zlokalizowany przy ulicy Ściegiennego 5, a drugi przy ulicy Zgoda 20. Budowa inwestycji trwała od października 2018 r. do lipca 2020 r.

W listopadzie 2020 roku rozpoczęły się prace budowlane trzeciego etapu osiedla, w którym przewidziane jest 101 mieszkań o metrażach od 30 do 88 metrów kwadratowych zlokalizowanych w dwóch czteropiętrowych budynkach.  Jest to ostatni etap prac w ramach Osiedla Legionów, który spowoduje powstanie ciekawej wizualnie i spójnej architektonicznie przestrzeni.

Biuro sprzedaży mieszkań jest zlokalizowane na parterze w lokalu usługowym w budynku przy ulicy Ściegiennego 5 (II etap).

 

Rekreacja

Rekreacja

Sąsiedztwo parku miejskiego zapewni relaks spacerowiczom. Aktywni mogą korzystać również z pobliskiej pływalni i ścieżki rowerowej.

Komunikacja

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji w centrum gwarantuje łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury. Niedaleko inwestycji znajdują się również liczne renomowane kieleckie szkoły.

Atrakcje

Atrakcje

Teatr, kino, filharmonia, Park im. Stanisława Staszica a przede wszystkim Rezerwat Przyrody „Kadzielnia”  – to atrakcje znajdujące się zaledwie kilkaset metrów od Osiedla Legionów. Zachęcają zarówno do klimatycznego spędzenia czasu z przyjaciółmi, jak i do rodzinnych spacerów i zdrowej aktywności.

Architektura

Architektura

Projekt architektoniczny obejmuje funkcjonalne  aranżacje mieszkań charakteryzujące się przestronnymi pokojami dziennymi połączonymi z aneksami kuchennymi. Na czwartych piętrach występują duże tarasy o powierzchniach przekraczających nierzadko 40 m kw. Do mieszkań położonych na parterach przynależą ogródki i tarasy wykończone płytami betonowymi.

Wizualizacja inwestycji

Pomożemy Ci znaleźć idealne mieszkanie!

Nasz dział handlowy z przyjemnością pomoże Ci znaleźć mieksznaie dostosowane do Twoich potrzeb. Daj nam znać, gdzie szukasz mieszkania a znajdziemy je za Ciebie.

  * pole obowiązkowe | Informacje o administratorze danych osobowych

  Galeria

  Zobacz jak możesz zamieszkać

  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji
  Wizualizacja inwestycji

  Zalety tej lokalizacji

  Największym atutem Osiedla Legionów jest centralna lokalizacja gwarantująca łatwy dostęp do całej infrastruktury społecznej i kulturalnej miasta oraz komunikacji. Dwa pierwsze zrealizowane już budynki umiejscowiono u zbiegu ulic Ściegiennego i Miodowicza niemal naprzeciwko Wojewódzkiego Domu Kultury. Kolejne dwa zakończone obiekty wchodzące w skład Inwestycji, położone są bliżej Biblioteki Wojewódzkiej oraz ulicy Zgoda. Ostatnie dwa realizowane obecnie budynki, zamykające całość założenia urbanistycznego,  znajdują się w głębi osiedla.

  Nasi partnerzy

  Skontaktuj się!